SMS jako narzędzie do utrzymywania dobrych relacji

Jednym z elementów budowania przyjaznej w odbiorze marki jest pamiętanie o ważnych rocznicach. Utrzymywanie dobrych relacji z pracownikami, Klientami, Kontrahentami, czy Partnerami osiągamy dzięki zaangażowaniu w działania, które świadczą o naszym indywidualnym podejściu do nich.

Cykliczna wysyłka SMS-ów

Dajemy Państwu zestaw funkcji SMS w API, które pozwolą na planowanie cyklicznych wysyłek wiadomości do określonych adresatów. Mając elastyczny zestaw funkcji do wysyłki SMS istnieje możliwość planowania różnego rodzaju wysyłek z Państwa wewnętrznych systemów informatycznych.

Urodzinowe życzenia SMS

Wysyłanie SMS-ów urodzinowych do pracowników daje im większe poczucie przyjaznej atmosfery. Wykorzystując HostedSMS można byłoby to osiągnąć na kilka sposobów. Pierwszym podejściem może być informowanie pozostałych pracowników o tym, że ich współpracownik z działu/z firmy obchodzi dzisiaj święto. Daje to pole do złożenia życzeń urodzinowych przez kolegów i koleżanki z pracy, poprawia atmosferę, a dzień staje się przyjemniejszy nie tylko dla solenizanta.

Druga możliwość to życzenia urodzinowe SMS, skierowane wprost do pracownika. Można wykorzystać w treści jako nadawców życzeń przełożonych w dziale, zarząd firmy lub dział HR:

"Tomku, pamiętamy o Twoich urodzinach. Ważne jest dla nas, by ten dzień był dla Ciebie szczególnie udany. Wraz z Zarządem firmy życzymy wszystkiego dobrego. Jako drobny upominek od firmy zachęcamy do wyjścia dzisiaj 2 godziny wcześniej. Na nasz koszt. Twoje zdrowie!"

SMS-owe podziękowania za staż

Pamiętanie o tych, którzy są z nami najdłużej, to ważny element budowania pozytywnego wizerunku firmy. Takie osoby są cennym filarem, a ich doświadczenie jest nieocenione. Spersonalizowany SMS z podziękowaniem za bycie częścią zespołu sprawi z pewnością przyjemność - bez względu na napięty plan obowiązków.

"Anno, dziękujemy Ci za te 5 lat współpracy zawodowej. Pamiętamy i doceniamy, że jesteś z nami i wspierasz sprawne działanie firmy. Z podziękowaniami, zarząd firmy XYZ.".

Wszystko w zasięgu naszego systemu

SMS API, które dostarczamy, umożliwi prowadzenie działalności przyjaznej dla Klientów i współpracowników. Dajemy Państwu odpowiednie narzędzie, a sposób, w jaki Państwa firma wykorzysta je do budowania pozytywnego wizerunku zależy od kreatywności podejścia do tego tematu. My zaproponowaliśmy tylko kilka wariantów na to, jak małe gesty wpływają na ocieplanie relacji z innymi podmiotami.