Potęga komunikacji SMS w Twoim zasięgu!

  • SMS w zastosowaniu E-commerce
  • Reklamowe kampanie SMS
  • Wysyłki SMS dla banków i instytucji finansowych
  • SMS na potrzeby biur podróży

...oraz wiele wiele innych dziedzin!

Bezpłatne SMSy na start
wypróbuj za darmo
Utwórz konto testowe

Intuicyjna obsługa wysyłki SMS

  • Przejrzysty i łatwy w obsłudze Panel Klienta
  • Bogata dokumentacja systemu do wysyłki SMS
  • Wsparcie naszego działu technicznego - zarówno telefoniczne jak i drogą mailową
  • System wykorzystywany przez największe korporacje
  • Bezpieczeństwo powierzonych danych

wiadomości SMS dostarczonych przez nasze platformy SMS

doświadczenia na rynku i pozycji lidera w ilości wysyłanych wiadomości SMS

Operatorów sieci komórkowych obsługiwanych na całym świecie

zarejestrowanych użytkowników w obsługiwanych przez nas serwisach SMS

Uniwersalne narzędzie do masowego wysyłania SMSów

Lista potencjalnych zastosowań masowej wysyłki SMS jest bardzo długa. SMSy dla instytucji bankowych i finansowych, kody rabatowe SMS, nadchodzące promocje, eventy regionalne lub przeznaczone dla klientów, nowości, oferty last minute, SMSy informujące o nieoczekiwanych zmianach w dostawie lub transporcie - to tylko wierzchołek góry lodowej możliwości, jakie daje narzędzie do wysyłki SMSów. Spójrz na imponującą listę funkcjonalności poniżej i dowiedz się więcej. Poznaj też więcej zastosowań dla SMSów .

Masz przygotowaną promocję dla swoich klientów? Chcesz sprawnie dotrzeć do osób, które mogą być zainteresowane nowościami, jakie oferuje Twój biznes? Szybko to zrobisz dzięki SMSom!

Hasła jednorazowe, informacje odnośnie oferty kredytowej, nowości dla klientów czy oferty specjalne. To tylko kilka z możliwości, jakie możesz wykorzystać pracując z naszym systemem do wysyłania SMSów!

Wysyłaj codziennie SMSy do swoich subskrybentów z wybranymi przez siebie treściami. Klienci będą pamiętali o Tobie i chętniej zajrzą w przyszłości ponownie do Twojej oferty.

Sprawdzaj statystyki wysłanych i odebranych SMSów. Wszystko pod kontrolą dzięki zintegrowanej funkcjonalności generowania raportów z naszego systemu.

Udokumentowane funkcjonalności naszego systemu pozwolą Tobie na szybką integrację swoich narzędzi ze swoim systemem za pomocą udostępnionego API Hosted SMS

Kiedykolwiek potrzebujesz uwiarygodnić swój przekaz możesz skorzystać z personalizacji wysyłki. Klienci będą wiedzieli, że SMS był skierowany do nich, gdy zobaczą w treści swoje imię. Skuteczność przekazu wzrośnie!

Sprawnie i wygodnie wysyłaj SMSy za pomocą wiadomości E-Mail. Twój ulubiony program pocztowy lub klient WWW będzie w równie wygodny sposób wysyłać SMSy!

Zależy Ci na czasie? Korzystaj z gotowych szablonów SMS oszczędzając go i zwiększając wydajność rozsyłania SMSów.

Wszyscy pracownicy Twojej firmy mogą realizować wysyłki SMS, w ramach zdefiniowanych jednostek organizacyjnych, ułatwia to rozliczanie kosztów.